Blog

Chopper bicykel

Názov chopper bike pochádza z histórie amerického motocykla. Koncom 50-tych rokov minulého storočia v Spojených štátoch prišli motocyklisti jazdiaci na ťažkých Harleyoch s myšlienkou „odľahčiť“ svoje stroje, aby zvýšili ich výkon. Motorkári z nich odstránili všetky nepotrebné prvky. Bicykle pripomínajúce motorky typu chopper sú predovšetkým ľahké. Chopper bicykle dostupné na stránke výrobcu Plumbike túto podmienku nepochybne spĺňajú.

Ľahký rám v chopper bicykli

Ľahký rám vyrobený z kvalitného hliníka 6061, ktorý sa používa v leteckom priemysle. Kvalitný hliník použitý v bicykli nekoroduje, takže môže slúžiť dlhé roky. Chopper bike je odolný, pohodlný a ľahký. Vďaka prevodom ľahko zdoláme lesné cestičky a kopce. Ďalšou charakteristickou črtou chopper bicyklov je predĺžená predná časť. Pre model GRAND CHOPPER Plumbike navrhol úplne nový, pohodlnejší rám využívajúci technológiu COMSHAPE GC.

Okrem toho sa zmenila vidlica za oveľa masívnejšiu a pneumatiky a ráfiky boli nahradené širšími – čo im dodalo silný charakter. Bezpochyby je chopper bike na špičkovej úrovni, nemôžete ho ignorovať. Opísaný model bez problémov pokrýva mestské cyklistické chodníky a lesné cesty. Napriek širokým pneumatikám sa skvele ovláda za každých podmienok. Model bol navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú postavu osobám s výškou od 160 do 195 cm. Dá sa nastaviť aj pre vyššie osoby, v takom prípade treba upraviť volant.

Prispôsobenie výške chopper bicykla

Výrobca ponúka takéto služby zákazníkom. Model GRAND CHOPPER má navrhnutý špeciálny rám, ktorý umožňuje jazdu so vzpriamenou karosériou. Jazda je pohodlná a príjemná. Komfort jazdy zvyšuje aj dvojpružinové sedlo. Chopper bicykle nepochybne priťahujú pozornosť. Rám je veľmi charakteristický a originálny. Pomocou sprievodcu dostupného na stránke výrobcu si môžete jednotlivé diely chopper bicykla natrieť jednou z 28 dostupných farieb.