Blog

Cruiser bicykle

Bicykle  Cruiser vyzerajú ako motorka určená na turistiku. Charakteristickým znakom je nízky posed v pomere k volantu. Vďaka tomuto dizajnu môžete jazdiť na bicykli so vzpriameným posedom. Tento dizajn bicykla bezpochyby umožňuje dlhú a pohodlnú jazdu aj na nespevnených cestách. Jazda na cruiser bicykli je veľmi veľmi príjemná.

Špeciálny dizajn cruiserového bicykla

Bicykel bol určite navrhnutý na dlhé cesty. Okrem špeciálneho rámu je bicykel cruiser vybavený pohodlným penovým sedlom. Vzpriamené držanie tela pri jazde pomáha udržiavať rovnú chrbticu. Ani po dlhej hodinovej ceste nie je cyklista unavený a ubolený. Cruiser bicykle sa bezpochyby osvedčia pri dlhých cestách. V našom cruiser bicykli  môžete úspešne preskúmať Slovensko a Európu. Pri rekreačnom jazdení sa dá prejsť okolo 20 km/h. Počas 8-hodinovej jazdy prejdeme približne 160 km.

V letných mesiacoch, keď slnko svieti dlhé hodiny, môžete medzi mestami cestovať na bicykli a nájsť si čas aj na prehliadku pamiatok. Vďaka dizajnu cruisera nebudete po najazdení ani 160 km cítiť únavu. Dovolenka na bicykli sa môže ukázať ako skvelý nápad. V prímorských mestách  je veľa zaujímavých cyklotrás. Jazda na nich je bezpečná a pohodlná. Na bicykle Cruiser je možné umiestniť batožinu v zadnej časti bicykla na nosiči a vpredu v špeciálnom košíku.

Dovolenka na Cruiser pre celú rodinu

Pri dlhších výletoch v trvaní niekoľkých týždňov môžete na bicykel pripevniť batožinu, detské alebo psie prívesy. Ísť na dovolenku na cruiseri s celou rodinou bude zrejme zaujímavým a nezabudnuteľným dobrodružstvom. Schopnosť voľne sa pohybovať na akúkoľvek vzdialenosť znamená, že môžete ľahko upraviť svoj vopred naplánovaný výlet. Keď sa dostanete do zaujímavého mestečka s množstvom atrakcií, oplatí sa tam zostať dlhšie.