Info

DÁMSKE BICYKLE – porovnanie modelov tu

Pýtate sa, ktorý dámsky bicykel bude najlepšie vyhovovať nielen vašej osobnosti, ale aj vašim potrebám? Nižšie nájdete porovnanie našich dámskych modelov – La Donna a Donatella.

LA DONNA

Ak si ceníte krásu aj pohodlie, milujete dlhé výlety mimo mesta, ale ste ochotní čeliť aj mestským výzvam – bicykel La Donna je práve pre vás!

typ plážový cruiser mestský/prímestský
COMSHAPE hliníkový rám
hmotnosť cca 15kg
prispôsobený na výšku 145cm-180cm (+/-)

La Donna je plážový cruiser bicykel určený ako na cestovanie po meste, tak aj na dlhšie výlety mimo mesta. Vďaka optimálnej  šírke plášťa (2.125)  a špeciálne vystuženým  5-komorovým ráfikom ľahko zdolá hrboľaté lesné cesty. Pohodlie dodáva  dvojité, odpružené, veľké, mäkké, gaučové sedlo . Vďaka špeciálne navrhnutému rámu je poloha tela na La Donna vzpriamená.

La Donna je štandardne vybavená 3-stupňovou prevodovkou umiestnenou v náboji (ktorá pôsobí esteticky a prispieva k jej bezporuchovému chodu), vďaka ktorej bez problémov zdolá aj väčšie kopce. Bicykel bol postavený z  komponentov renomovaných firiem  (Shimano, Tekktro, Neco, Kenda).

V La Donna sme dbali na to, aby bol každý, aj ten najmenší prvok namaľovaný. Rám COMSHAPE a takmer všetky komponenty bicykla sú vyrobené z hliníka (cca 15 kg).

Špeciálne navrhnutá geometria rámu COMSHAPE zaručuje, že tento model bude najpohodlnejší pre osoby s výškou od 145 do 180 cm. \

La  Donna – štandardná výbava:
– 3-rýchlostná prevodovka Shimano Nexus
– hlavná brzda Torpedo v pedáloch
– V-brake predná pomocná brzda Tekktro
– 26′ pneumatiky
– predné a zadné LED osvetlenie
– stojan
– odrazky v pedáloch
– strieborný zvonček zdarma

Ďalšie možnosti:
–  7-stupňová prevodovka 
–  valčeková brzda 
– široké ráfiky

DONATELLA

Oceňujete mestský šik? Cestujete často po cyklotrasách? Stále sa ponáhľate a tlačí vás čas? Ak áno, Donatella je práve pre vás!


Holandský mestský typ,
hliníkový rám COMSHAPE H,
hmotnosť cca 15kg,
prispôsobené na výšku 145cm-185cm (+/-)

Donatella je bicykel holandského typu vytvorený špeciálne pre mesto. Vďaka úzkym pneumatikám rýchlo naberiete rýchlosť  a do cieľa dorazíte včas. Dvojité pružinové, veľké, mäkké, gaučové sedlo dodáva pohodlie  .  Vďaka špeciálne navrhnutému rámu  je nastupovanie na bicykel veľmi pohodlné a poloha tela vzpriamená.

Štandardne je Donatella vybavená 3-stupňovou prevodovkou umiestnenou v náboji (ktorá pôsobí esteticky a prispieva k jej bezporuchovému chodu), vďaka ktorej bez problémov zdolá aj väčšie kopce. Donatella je postavená na  komponentoch od renomovaných firiem  (vrátane Shimano, Tekktro, Neco, Kenda).

V Donatelle sme dbali na to, aby bol každý, aj ten najmenší prvok namaľovaný. Rám COMSHAPE H a takmer všetky komponenty bicykla sú vyrobené z hliníka.

Špeciálne navrhnutá geometria rámu COMSHAPE H zaručuje, že tento model bude najpohodlnejší pre osoby s výškou 145 až 185 cm. Skvele si však prídu na svoje aj o niečo vyšší aj o niečo nižší cyklisti.

Donatella – štandardná výbava:
– 3-rýchlostná prevodovka Shimano Nexus
– hlavná brzda Torpedo v pedáloch
– V-brake predná pomocná brzda Tekktro
– 28′ pneumatiky
– predné a zadné LED osvetlenie
– stojan
– odrazky v pedáloch
– strieborný zvonček zdarma

Ďalšie možnosti:
– 7-stupňová prevodovka
– valčeková brzda 
–  poznámka : taška na bicykel je prispôsobená len pre rám modelu La Donna