Blog

Dámsky bicykel

Trend k zdravému životnému štýlu zmenil návyky slovenských žien. V minulosti jazdilo na bicykli viac mužov. Slúžili predovšetkým na dochádzanie do práce, na pozemok alebo na iné špecifické miesta. Bolo veľmi zriedkavé vidieť ľudí jazdiť na bicykli rekreačne. Nepochybne by sa dali nazvať úžitkovými. V súčasnosti je dámsky bicykel , okrem praktických funkcií, prevažne rekreačným prostriedkom. Najmä veľa ľudí na víkendy vytiahne bicykle a vyrazí na dlhé, často celodenné výlety s celými rodinami.

Dámsky bicykel na cyklotrasy

Vďaka veľkému množstvu pekne upravených cyklotrás je cyklistika oddychová, príjemná a pohodlná. Samosprávy organizujú cyklistické mítingy, súťaže pre deti a festivaly s účasťou cyklistov. Čoraz viac ľudí sa spája a aktívne sa do nich zapája. Čoraz viac žien chce jazdiť na bicykli. Vzhľad bicykla je pre ženy nepochybne dôležitý. Preto sú dámske bicykle väčšinou veľmi pekné a štýlové. Majú pastelové farby a sú vybavené originálnymi vychytávkami a doplnkami.

Dámsky bicykel musí byť nielen pohodlný, ale aj originálny a krásny. Ženy sa na takomto bicykli cítia veľmi dobre a sebaisto. Bicykel objednaný cez náš web si môžete navrhnúť aj sami. Personalizácia vášho bicykla je určite veľká zábava. Zladené farby a doplnkové vychytávky ako košík, sedlo alebo zvonček urobia z bicykla originálny a jedinečný. Dámske bicykle sú nielen pohodlné a bezpečné, ale aj veľmi krásne. Sedlo je vyplnené mäkkou penou, vďaka čomu je veľmi pohodlné. Cesta je to nepochybne príjemná.

Pohodlné sedlo na dámskom bicykli

Na nepohodlnom sedle sa jazdí ťažko a cesta veľmi rýchlo unavuje. Už po pár kilometroch sa chcete vrátiť. Bezpochyby je sedlo na dámskom bicykli veľmi dôležité. Ženy potrebujú bicykel, na ktorom sa pohodlne nastupuje a jazdí. Preto je predný rám znížený, aby sa uľahčilo nastupovanie a vystupovanie. Dámske bicykle sú veľmi výrazné, rám, sedlo a farby ich nepochybne odlišujú od pánskych bicyklov.