Blog

Dámsky cruiser bicykel

Dámsky bicykel l so zníženým horným rámom, ktorý ženám v sukniach umožňuje pohodlnú jazdu a rýchlejšie zosadnutie. Dámske bicykle sú určite pohodlnejšie pre ženy ako pánske. Nastupovanie a zostupovanie na pánsky bicykel pre ženy je veľmi náročné.

Dámsky bicykel

Preto sa veľmi zriedka stretávame so situáciami, v ktorých ženy jazdia na bicykloch určených pre mužov. Bezpochyby to robia len vo výnimočných situáciách, keď nemajú inú možnosť. V pánskom bicykli je potrebné, aby ste si sadli na sedlo, aby ste si dali nohu nad sedlo. Ženy s tým majú často problémy aj pri nosení nohavíc, pretože sú nižšie ako muži. Oveľa lepším riešením pre ženy je preto používanie bicyklov pre ne určených. Okrem pohodlia a špeciálneho dizajnu sú damske bicykle  veľmi pekné. V našej predajni si môžete prispôsobiť farbu bicykla podľa svojich predstáv.

Zákazníci si môžu vybrať jednu z dvadsiatich siedmich dostupných farieb. Od pastelových po tmavé. Na webovej stránke nájdete špeciálny konfigurátor. Takto jednoducho zladíme farbu rámu, blatníkov, riadidiel, sedla, blatníkov, nosiča a ďalších prvkov k vysnívanému dámskemu bicyklu . Bezpochyby bude váš vlastný dámsky bicykel vyzerať jedinečne. Móda personalizácie oblečenia a vybavenia trvá už dlhé roky. Čoraz viac ľudí chce mať jedinečný bicykel, jediný svojho druhu v ich obľúbených farbách.

Dámsky bicykel vlastnej konštrukcie

Jazda na bicykli, ktorý si sám navrhnete, je určite príjemnejšia. Bicykle Damka sú navrhnuté tak, aby sa na nich pohodlne nielen jazdilo, ale aj nasadzovalo. Majú znížený predný rám, čo výrazne uľahčuje nastupovanie na bicykel aj v sukni. Ženy sa nemusia obmedzovať len na jazdu v nohaviciach či teplákoch. Do práce môžu bicyklovať bez toho, aby sa museli prezliekať.  Dámske bicykle sú rekreačné, jazda na nich je pokojná a menej únavná.