Info

PÁNSKE BICYKLE – porovnanie modelov tu

Pýtate sa, ktorý pánsky bicykel bude najlepšie vyhovovať nielen vašej osobnosti, ale aj vašim potrebám? Nižšie nájdete porovnanie našich pánskych modelov

RIDER

Ide o bicykel dokonale prispôsobený do mesta aj do prímestských oblastí. V Rider ide štýl ruka v ruke s pohodlím.

typ plážový cruiser
mestský/prímestský
COMSHAPE hliníkový rám
hmotnosť cca 15kg
prispôsobený na výšku 155cm-180cm (+/-)

Pri jazde na Rider je držanie tela rovné , čo odľahčuje nielen chrbticu, ale aj zápästia. Dvojité pružinové, veľké, mäkké, gaučové sedlo dodáva pohodlie  .  Vďaka optimálnej  šírke plášťa (2.125)  a špeciálne vystuženým  5-komorovým ráfikom ľahko zdolá hrboľaté lesné cesty.

Pre väčší komfort jazdy je Rider štandardne vybavený 3-stupňovou prevodovkou. Rider je postavený na  komponentoch od renomovaných firiem  (vrátane Shimano, Tekktro, Neco, Kenda). V Rideri sme dbali na to, aby bol každý, aj ten najmenší prvok lakovaný. Rám COMSHAPE a takmer všetky komponenty bicykla sú vyrobené z hliníka.Špeciálne navrhnutá geometria rámu COMSHAPE zaručuje, že tento model bude najpohodlnejší pre osoby s výškou od 155 do 180 cm.

Rider – štandardná výbava:
– 3-rýchlostná prevodovka Shimano Nexus
– hlavná brzda Torpedo v pedáloch
– predná prídavná brzda V-brake Tekktro
– 26′ pneumatiky
– predné a zadné LED osvetlenie
– stojan
– odrazky
– strieborný zvonček zdarma

Ďalšie možnosti:
–  7-stupňová prevodovka
–  valčeková brzda
– široké ráfiky 

RIDER X

Mladší brat Ridera, u ktorého sme odstránili blatníky a vymenili typické pneumatiky za masívnejšie, čím získali rebelský charakter.

typ plážový cruiser
mestský/prímestský
COMSHAPE hliníkový rám
hmotnosť cca 15kg
prispôsobený na výšku 155cm-180cm (+/-)

Tento model má takmer všetky vlastnosti Ridera : 5-komorové ráfiky, 3-rýchlostný prevod, mäkké, pohodlné gaučové sedlo, rám COMSHAPE  a takmer všetky hliníkové komponenty. Je celolakovaný a extrémne ľahký. Postavené na  komponentoch od renomovaných firiem  a mimoriadne pohodlné. V Rider   _ Navyše, kedykoľvek budete chcieť, váš Rider X sa ľahko a rýchlo stane Riderom! Ty rozhodni!

Špeciálne navrhnutá geometria rámu COMSHAPE zaručuje, že tento model bude najpohodlnejší pre osoby s výškou od 155 do 180 cm.

Ďalšie možnosti:
–  7-stupňová prevodovka 
–  valčeková brzda
– široké ráfiky 

GRAND CHOPPER

Objavte dušu motorkára a zažite plnú slobodu pri jazde na našom najnovšom modeli Chopper. Tento bicykel je ostrý, odvážny, ale predovšetkým neuveriteľne pohodlný! 

typ plážový cruiser
urban/suburban,
hliníkový rám COMSHAPE GC,
hmotnosť cca 20 kg,
prispôsobený na výšku 160cm-195cm (+/-)

Náš najnovší model Grand Chopper bol napriek svojim veľkým rozmerom vytvorený tak, aby ste mohli bez problémov cestovať po mestských aj prímestských cestách. Hodiny, ktoré naši inžinieri strávili nad plánmi, viedli k najpohodlnejšiemu modelu plážového cruisera dostupného na trhu. 5-komorové ráfiky, 3-rýchlostná prevodovka, masívne 3-palcové plášte, mäkké, pohodlné sedlo, rám COMSHAPE GC, vidlica v motocyklovom štýle a komponenty tých najlepších značiek sú zodpovedné nielen za výrazný vzhľad bicykla, ale aj zabezpečiť jeho spoľahlivosť  . Štandardné široké mesačné riadidlá môžete vymeniť zadarmo za vyššie ak ste vyššej postavy. Stačí ak do poznámky pri objednávke napíšete, že si prosíte namontovať vyššie riadidlá.

Špeciálne navrhnutá geometria rámu COMSHAPE GC zaručuje, že tento model bude najpohodlnejší pre osoby s výškou od 160 do 195 cm. Na svoje si však prídu aj o niečo vyšší aj o niečo nižší cyklisti.

Grand Chopper – štandardná výbava:
– 3-rýchlostná prevodovka Shimano Nexus
– hlavná brzda Torpedo v pedáloch
– 3-palcové pneumatiky
– široké 65 mm ráfiky
– predné a zadné LED osvetlenie
– stojan
– odrazky
– strieborný zvonček zdarma

Ďalšie možnosti:
–  7-stupňová prevodovka
–  valčeková brzda

HERMES

Model Hermes bol vytvorený pre mužov, ktorí oceňujú klasický štýl a funkčnosť. Hermes je dokonalá kombinácia pohodlia a štýlu.


Holandský mestský typ,
hliníkový rám COMSHAPE H,
hmotnosť cca 15kg,
prispôsobené na výšku 155cm-195cm (+/-)

Hermes je modernizovaná a pohodlnejšia verzia bicyklov, ktoré nájdete v uliciach holandských miest. Vďaka  28-palcovým zosilneným ráfikom a primerane úzkym plášťom (700x50c) vám Hermes zaistí rýchly pohyb. Ideálne do mesta:  extrémne ľahké a mimoriadne pohodlné . Hermes je nenahraditeľným spoločníkom na mestské výlety. Vďaka 3-stupňovej prevodovke , ktorú má Hermes sériovo, pre ňu nebude žiadny mestský kopec problém.

Špeciálne navrhnutý inžiniermi Plumbike,  ultraľahký hliníkový rám Comshape H, veľké, pohodlné, dvojito odpružené sedlo a vzpriamená silueta spôsobia, že už nikdy nebudete chcieť prestať jazdiť. Hermes je postavený na  komponentoch od renomovaných firiem  (vrátane Shimano, Tekktro, Neco, Kenda).

V Hermes sme dbali na to, aby bol každý, aj ten najmenší prvok namaľovaný. Rám COMSHAPE H a takmer všetky komponenty bicykla sú vyrobené z hliníka , vďaka čomu je bicykel extrémne ľahký (cca 15 kg).

Špeciálne navrhnutá geometria rámu COMSHAPE H zaručuje, že tento model bude najpohodlnejší pre osoby s výškou 155 až 195 cm. Na svoje si však prídu aj o niečo vyšší aj o niečo nižší cyklisti.

Hermes – štandardná výbava:
– 3-rýchlostná prevodovka Shimano Nexus
– hlavná brzda Torpedo v pedáloch
– V-brake predná pomocná brzda Tekktro
– 28′ pneumatiky
– predné a zadné LED osvetlenie
– stojan
– odrazky
– malý zvonček

Ďalšie možnosti:
– 7-stupňová prevodovka 
– valčeková brzda 

Podrobný technický popis každého bicykla nájdete v popisoch pod daným modelom.

Prejsť do obchodu – pánske bicykle  >>> OBCHOD