Blog

Štýlové bicykle

Od jari do jesene sa bicykle využívajú na šport, aktívne trávenie voľného času a dochádzanie do práce a na nákupy. Čoraz viac ľudí v tejto dobe nahrádza auto bicyklom. Napomáha tomu pekné počasie, ekológia, upchaté mestá a veľké množstvo kvalitných cyklotrás. Do centra sa bez pochýb dostaneme oveľa rýchlejšie na bicykli ako autom. Naše originálne štýlové bicykle sú pohodlné, pekné a bezpečné.

Kvalitné štýlové bicykle

Rám je vyrobený z ľahkého, kvalitného hliníka 6061, ktorý prešiel všetkými potrebnými bezpečnostnými testami a používa sa v leteckom priemysle. Určite prvky používané na výrobu lietadiel musia byť veľmi odolné, kvalitné a ľahké. Niet pochýb o tom, že jazda na takomto bicykli vám umožní urobiť viac. Zosilnené hliníkové pedále zvyšujú komfort a bezpečnosť jazdy. Trojkomorové zosilnené ráfiky zabezpečia, že žiadne nerovnosti ani obrubníky nebudú prekážkou. Štýlové bicykle vyzerajú krásne a sú veľmi odolné.

Bezpochyby kvalitný hliník a špeciálne výstuhy zabezpečia, že sa bicykel nepoškodí ani pri jazde v náročnom teréne. Dámske mestské bicykle sa dajú úspešne použiť aj na lesných cestičkách. Výberom modelu s hrubšími pneumatikami môžeme jazdiť aj po poľných a lesných cestách. Oveľa príjemnejšie je jazdiť na štýlovom bicykli , ktorého vzhľad zaujme svojou originalitou a krásnymi farbami. U nás si môžete navrhnúť štýlový bicykel , ktorý bude pre vás jedinečný, jedinečný a jedinečný.

Originálne diely zladené k štýlovému bicyklu

Konfigurátor vám umožňuje nezávisle vybrať farby pre väčšinu častí bicykla. Rám, blatník alebo kryt reťaze môžu mať inú farbu. K štýlovému bicyklu vieme zladiť košík a originálny zvonček. Krásne, veselé zvončeky ponúka iba Plumbike. Samozrejme, štýlové bicykle sú módne a moderné. Boli navrhnuté v súlade s najnovšími trendmi a potrebami cyklistov.  Ponúkame modely vhodné pre ženy, mužov aj deti. Každý z nich je originálny, krásny a bezpečný. Jazda na bicykli Plumbike je bezpochyby zábavná a pohodlná.